•  (232) 966-0166
  •  info@skyengineering.com.tr
Kurumsal

Tarihçe

1993 yılından itibaren BDT ülkeleri ve Irak' ta gerçekleştirmiş olduğumuz özellikle Rafineri inşaatı, Endüstriyel Tesis İnşaatı, Enerji Santralleri, Enerji Yenileme, Trafo Merkezi ve Elektrik Dağıtım İnşaatları, Konut, AVM, Otel ve Plaj Tesisleri, iş tecrübesi ve bilgilerimizi taşıyarak kurmuş olduğumuz SKY ENGINEERING, İzmir kökenli bir inşaat firmasıdır.
                 
En büyük referansı inşaat ve taahhüt sektöründe ürettiği ve başarı ile temsil ettiği prestij projeleri olan SKY ENGINEERING, deneyimli kadrosu, yurtdışı tecrübesi ve son teknoloji ile donatılmış her iş kalemine hitap edebilecek kapasitedeki personel ve ekipman kadrosuyla, Yurtiçi ve Yurtdışı Enerji Santralleri, Trafo Merkezi Yenileme ve Elektrik Dağıtım Tesisleri, Endüstriyel Tesis, Altyapı ve Yol işi, Lüks Konut Projeleri, AVM gibi birçok büyük projeyi, başarı ile gerçekleştirmiştir.
    
Güven, dürüstlük ve açık iletişimi temel olarak endüstriyel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve alt yapısını güncel tutarak gelişmeye devam etmektedir. SKY ENGINEERING olarak; siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.

"Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir."   

SKY ENGINEERING Yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile öne çıkan Proje Yönetimi, Gayrimenkul geliştirme, Endüstriyel Tesisler, Enerji Santralleri, Rafineriler ve Müteahhitlik hizmeti veren uzmanlaşmış yapı firmasıdır.
               
SKY ENGINEERING, inşaat projelerinin statik, mimari ve mekanik uygulama çizimlerinin hazırlanmasına ve projenin kaba inşaat, ince inşaat, dış cephe kaplama ve çevre düzenleme dahil anahtar teslim inşası ve tefrişi aşamalarına değinen uygun çözümleri üretir ve uygular.
Copyright 2019 - Sky Engineering - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright 2019 - Sky Engineering - Tüm Hakları Saklıdır